O NÁS

Netvrdíme, že umíme vše, ale velmi dobře rozumíme problematice, jíž se věnujeme.

Kdo jsme

Advokátní kancelář Brodec & Partners se zaměřuje zejména na oblasti veřejných zakázek a veřejné podpory, insolvenční právo, korporátní právo, právo cenných papírů a obchodní závazkové vztahy, přičemž klade důraz na hloubkové porozumění dané problematice a upřednostňuje kvalitu poskytovaných služeb před jejich kvantitou.

Díky této naší dlouhodobé orientaci na určitá právní odvětví dokážeme v určitých otázkách klientovi poskytnout poradenství na úrovni etablovaných mezinárodních kanceláří. Našim stálým klientům nadto poskytujeme komplexní právní poradenství ohledně jejich byznysu pokrývající veškerou obchodněprávní agendu, včetně překladů smluv a jiných obchodních dokumentů.

Při vytváření pracovních skupin pro jednotlivé případy dbáme především na přání klienta, odbornost a zkušenosti členů našeho týmu.

Advokátní kancelář Brodec & Partners již dlouhodobě poskytuje odborné právní poradenství české i mezinárodní klientele, především z Německa, Maďarska a Rakouska.

Naší prioritou je navázat s klientem dlouhodobou spolupráci založenou na diskrétnosti a vzájemné důvěře. Vítáme však i spolupráci ad hoc a jsme schopni poskytnout právní radu flexibilně a pod časovým tlakem.


Chcete se o nás dozvědět více? Přejděte na jednu z následujících sekcí: