CAREER

We don't claim we know everything but we truly understand the issues we deal with.


Join us

Would you like to become a member of our team? We are always looking for intelligent, single-minded and creative individuals who are capable of critical thinking and who are willing to solve difficult legal problems. We offer an interesting job in a youthful, friendly environment with decent remuneration. Would you like to join us? Please email your CV and a cover letter to recepce@akbrodec.cz.


V advokátní kanceláři BRODEC & PARTNERS sháníme posilu na pozici Paralegal

KDO JSME
Jsme středně velká advokátní kancelář s různorodou klientelou z řad soukromých subjektů i orgánů veřejné moci. Dlouhodobě se nám daří umísťovat se v anketě Právnické firmy roku, a to v kategoriích veřejné zakázky, logistika a dopravní stavby, ICT či řešení sporů a arbitráže.

Zabýváme se jak občanskoprávní a obchodní agendou, včetně sporové agendy, tak specifickými odvětvími práva, zejména veřejnými zakázkami, insolvencemi, dotačním právem EU a právem ICT, mezinárodním právem soukromým, či sportovním právem

 

KOHO HLEDÁME

- studenta 3.- 5. ročníku právnické fakulty

Kandidát(ka) by měl(a) mít tyto vlastnosti:

- samostatnost

- spolehlivost

- pečlivost

- schopnost dotahovat věci do konce

- chuť učit se novým věcem 

- kolegiální přístup

 

Dále vyžadujeme následující dovednosti:

- orientace v účinné právní úpravě (méně obvyklé obory rádi naučíme) a informačních právních systémech (beck-online, Aspi)

- velmi dobrý psaný a mluvený projev

- velmi dobrá znalost anglického jazyka (znalost dalšího jazyka, zejména němčiny, výhodou)

- uživatelská znalost práce na PC

- předchozí právní praxe výhodou

CO BUDE NÁPLNÍ TVÉ PRÁCE

Budeš se podílet na právních rešerších, přípravě a revizi smluvní dokumentace, zpracování stanovisek a přípravě procesních podání. Dáme Ti možnost vyzkoušet si práci na rozmanitých případech z různých právních odvětví tak, abys zjistil/a, v čem jsi dobrý/á, kde je třeba zabrat a čemu se v budoucnu chceš věnovat. Využiješ a prohloubíš si i své jazykové dovednosti (zejména angličtinu a němčinu).

Vyzkoušíš si rovněž agendu rozhodce, kdy budeš mít příležitost podílet se na rozhodovacím procesu rozhodčích institucí. 

Na Tvou práci bude dohlížet zkušený tým advokátů či seniorních koncipientů, od nichž můžeš čerpat vědomosti a zkušenosti. 

CO TĚ U NÁS ČEKÁ

- práce ve středně velkém, mladém a přátelském kolektivu 

- možnost dlouhodobé spolupráce na pozici advokátního koncipienta

- nadstandardní mzdové ohodnocení s možností navyšování při úspěšném zvládání zadávaných úkolů

- pravidelná pracovní doba od 9:00 do 18:00 (v pátek do 16:00)

- mzda 130 Kč  hod čistého

- multisport karta, teambuildingy a pravidelné sportovní či společenské akce

V případě, že Tě naše nabídka zaujala, zašli nám svůj profesní životopis na e-mailovou adresu: dufkova@akbrodec.cz.

Těšíme se na budoucí spolupráci.


Receptionist

In the law firm BRODEC & PARTNERS s.r.o. we are looking for a receptionist.

WHO ARE WE?

A medium-sized law firm with a diverse clientele from private entities and public authorities. In addition to the traditional commercial agenda (corporate, contracts, litigation, etc.), we deal with public procurement, private international law, sports law, arbitration, insolvency, EU subsidy law and IT law. We are regularly ranked in the Law Firm of the Year Awards in the categories of Public Procurement, Sports Law, IT Law and Logistics and Transport Construction.

WHO ARE WE LOOKING FOR?

We are looking for a female colleague - a student - to join the team of our law firm as a receptionist on a long-term basis. We require flexibility, responsibility for given tasks, independence, sense of organization and order.

WHAT DO WE OFFER?

We offer diverse work in a young team in the centre of Prague. In case of your interest, please send your CV, motivation letter and time possibilities to the above mentioned email address: dufkova@akbrodec.cz