Mgr. Melinda Jindra

senior advokátní koncipientka

Melinda sbírala praxi v oblasti práva již od druhého ročníku studia na Právnické fakultě Univerzity Karlovy. Nastoupila k nám z mezinárodní advokátní kanceláře. Cenné zkušenosti načerpala i na pozici právníka pro korporátní bankovnictví, kterou zastávala v jedné z předních českých bank.

Jako koncipientka se u nás Melinda věnuje široké oblasti právní agendy. Klientům poskytuje právní poradenství zejména v oblasti soukromého práva. Svou pozornost upíná k nemovitostním i obchodním transakcím, smluvnímu právu, ale i sporné agendě, včetně rozhodčího řízení, a právu insolvenčnímu. V rámci své praxe se zabývá rovněž ochranou osobních údajů, jakož i právem sportovním a zdravotnickým.

Svěřeným úkolům Melinda věnuje maximální pozornost a dbá na vysokou míru detailu.

Volný čas tráví aktivně, nejčastěji ji můžete potkat na běžeckých tratích. Relaxuje sledováním fotbalu a hokeje.Mé specializace:

  • Smluvní právo

  • Nemovitosti a stavební projekty

  • Insolvence

  • Korporátní právo a transakce

  • Sportovní právo

  • Soudní spory a rozhodčí řízení


Jazyky

český, anglický


Právní vzdělání

Právnická fakulta Univerzity Karlovy v Praze, titul Mgr.


Reference

Melinda je profesionální a pozitivní partner, ideální pro budování a rozvoj nových služeb v oblasti zdravotnictví a klinického hodnocení – v Čechách i na Slovensku. Její strukturovaný a analytický přístup nám zcela sedí, stejně jako způsob komunikace. Dodržování slíbených termínů a cílů je pro Melindu běžná norma, tolik důležitá pro vybudování důvěry.

Ing. Radek Špatenka, Ph.D. spolumajitel skupiny Clinical Research Center

Melinda Jindra nám poskytuje právní služby v oblasti korporátního a smluvního práva, jakož i v oblasti nemovitostí a stavebních projektů. Ceníme si jejího strukturovaného přístupu a smyslu pro detail.

BSc. Petr Burda, MBA, LL.M. člen představenstva Huhtamaki Flexible Packaging Czech a.s.